Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.

O firme

Vážení obchodní priatelia
Vítame Vás na stránke nášho e-shopu.

Svoje služby Vám ponúkame od r. 1992.

Veľa obchodných partnerov už s obchodovaním prestalo, no zdravé jadro stále čelí masážam obchodných reťazcov, a pre tých sme tu. Našou úlohou je neustále hľadať nové druhy a položky, aby sa nezávislý obchod udržal a stával sa viac konkurencie schopným. Minimalizujeme spoluprácu s dodávateľmi obchodných reťazcov. Nevytvárajú rovnaké možnosti pre dobrú spoluprácu a sami sú manipulovaní nadnárodnými spoločnosťami. 

V ponuke pre Vás sa spočiatku sústredíme na ucelené kolekcie výrobcov, ktoré sú stabilné, nemenia sa veľmi často a Vám uľahčia dopĺňanie vašej predajne tovarom, ktorý potrebujete, a máte ho celoročne v ponuke. 
Samozrejme Vás budeme informovať o novinkách a cenových zvýhodneniach. Budeme radi, ak bude naša komunikácia obojstranná . Na Vaše otázky so záujmom odpovieme. Objednaný tovar Vám vieme zaslať expresnou prepravnou službou. 

Vám zostáva len jedna úloha. Zaregistrovať sa a nakupovať. Ak máte záujem spolupracovať a nakupovať  za veľkoobchodné ceny, zaregistrujte sa ako veľkoobchodný zákazník. 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami a tým, ktorí nás ešte nepoznajú nech je zárukou 24 rokov práce pre obchodníkov s hračkami. 

Želáme Vám veľa úspechov v ďalšej práci 
Jozef Dudžák 

Copyright © 2016 Všetky práva vyhradené. Hracky-hry.eu Realizácia: MF studio